Mam tylko jedno marzenie - chcę żyć! Pomóżmy Darkowi Mikołajczykowi z Pyzdr zebrać ponad 100 tys. zł na leczenie

Dariusz Mikołajczyk to mieszkaniec Pyzdr, pracownik oświaty i dobry znajomy wielu mieszkańców miasta i gminy. 

Pomagamy 16:44 18-09-20190 2

W styczniu 2018 roku został zorganizowany Charytatywny Towarzyski Turniej Piłki Ręcznej „Gramy dla Darasa". Akcja charytatywna przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno organizatorów jak i samego Darka. Wtedy udało się zebrać kwotę blisko 23 tys. zł.  Dziś wraz z fundacją Siepomaga potrzebna jest kwota ponad 100 tys. zł.

Wszystko zaczęło się 5 lat temu od wrzodów żołądka. Nie byłem przypadkiem, że coś mnie bolało. Brałem leki i tak naprawdę praktycznie zapomniałem o chorobie. Do czasu, kiedy zacząłem tracić apetyt. Sporo schudłem w krótkim czasie. Na kontrolnej gastroskopii w 2017 roku wyszło, że mam guza. Praktycznie w ciągu 2-3 tygodni rozpocząłem pierwszą chemioterapię. Tak naprawdę w ciągu tych dwóch lat wykorzystałem wszystkie możliwości leczenia. Co 2 tygodnie pojawiałem się w szpitalu na wlewach. Łącznie przyjąłem ponad 40 podań chemii. Niestety nic to nie pomogło, bo choroba się rozwinęła. Pojawiły się przerzuty na innych organach. Co najgorsze, lekarze już nie mają dla mnie żadnego rozwiązania w ramach NFZ. Obecnie moją jedyną nadzieją jest otrzymanie nierefundowanego leku Ramocirumab. Trzy miesiące leczenia kosztują ponad 100 tysięcy złotych. 
To kwota, która rozkłada na łopatki. A ja chcę żyć! Dla mojej żony i córki, które kocham ponad wszystko. Bardzo proszę o pomoc!

Kliknij i pomóż TUTAJ

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

16:44 18-09-2019