Lipcowe propozycje Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczkowie

Zajęcia filmowe, muzyczne, konkursy plastyczne – to niektóre propozycje Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczkowie na wakacje dla dzieci i młodzieży.

kultura 21:05 02-07-20201 0

– Szukamy na terenie gminy Kołaczkowo młodzieży i dzieci gotowych opowiedzieć o swoich miejscowościach. Każde z sołectw ma jakąś ciekawą historię, jakieś miejsce do pokazania czy opowieść. Pokażmy to i opowiedzmy głosami dzieci z terenu gminy– mówi Mariusz Gomulski, dyrektor domu kultury.

Zadanie jest bardzo proste. Należy się zgłosić pod numer telefonu 509 243 577 W zależności od liczby zgłoszeń ułożony zostanie specjalny grafik, kiedy i w jakich miejscowościach odbędą się spotkania z młodymi ludźmi. Warsztaty poprowadzi Jakub Liberkowski.

Ankieta

Czy podobają się Tobie lipcowe propozycje GOK-u?

A już 10 lipca o godz. 11.00 w GOK-u odbędą się warsztaty muzyczne, które poprowadzi Dariusz Wantuch – kompozytor, aranżer, instrumentalista, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku aranżacja i kompozycja. Uczestnicy zajęć mają nabywać praktyczne umiejętności gry w stopniu podstawowym w czterech grupach instrumentów perkusyjnych – zarówno membranofonów, jak i idiofonów.

GOK ogłosił także konkurs plastyczny dla dzieci (przedszkolaków, zerówkowiczów i uczniów klas I–III) na logo programu Dom Kultury Plus. Prace należy dostarczyć do 20 lipca do pałacu Reymonta. Przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia. Zapowiada się ciekawie. 

Thumb ww biernat

Filip Biernat

21:05 02-07-2020