Liga Playarena w miniony piątek rozpoczęła rozgrywki

W miniony piątek zainaugurowane zostały rozgrywki piłkarskie na boisku typu orlik. Osiem zgłoszonych drużyn rywalizować będzie w Lidze Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

piłka nożna 12:24 08-06-20201 0

Bad Boys - Miskant Centrum Ogrodnicze

Mecze pierwszej kolejki dostarczyły spodziewanych emocji. Pierwszy z pojedynków pomiędzy Bad Boys, a Miskant Centrum Ogrodnicze okazał się bardzo wyrównany i zakończył się bezbramkowym remisem.

W drugim z pojedynków zespół MDT Design Team dość sensacyjnie pokonał ubiegłorocznego zwycięzcę Ligi Playarena – Capri Lucca. O końcowym sukcesie MDT Design Team zadecydowała bardzo dobrze rozegrana i wygrana 3:1 pierwsza połowa meczu. W drugiej gracze Capri Lucca pomimo osiągnięcia sporej przewagi w polu nie byli w stanie odrobić strat.

Trzeci z meczów okazał się chyba najbardziej emocjonujący. Zawodnicy Wooden Villa po bramkach Artura Giżewskiego, Patryka Kwiatkowskiego i Filipa Janiszewskiego prowadzili do przerwy w pojedynku z Motokliniką Bertus 3:1. W drugiej połowie losy meczu zaczęły się odwracać. Po dwóch golach Tomasza Jóźwiaka i jednym Norberta Jędrzejczaka Motoklinika Bertus wyszła na prowadzenie 4:3. O końcowym zwycięstwie Wooden Villa zadecydowały bramki zdobyte w końcówce meczu przez Giżewskiego i Janiszewskiego.

Ostatni z meczów pomiędzy Fundamentami, a Elektromarketem zakończył się dość wysokim zwycięstwem tych pierwszych. Losy spotkania mogły ułożyć się jednak inaczej. Przy stanie 0:1 zawodnicy Elektromarketu nie wykorzystali rzutu karnego i dwuminutowej po tym gry w przewadze.