Lider za mocny. Rezerwy Victorii pokonane w Swarzędzu

W pojedynku z Meblorzem Swarzędz piłkarze rezerw Victorii słabo zaprezentowali się w pierwszej połowie i całkiem nieźle w drugiej. Było to jednak za mało, aby nawiązać wyrównaną walkę z liderem.

piłka nożna 19:13 12-10-20200 0

Bardzo agresywna gra gospodarzy od pierwszej minuty meczu zmusiła piłkarzy Victorii II do gry w obronie. Do przerwy słabo prezentujący się wrześnianie oddali tylko jeden godny odnotowania strzał na bramkę Meblorza z rzutu wolnego. Gospodarze prowadzenie objęli już w 7. min. W 20. min po zamieszaniu w polu karnym wynikłym z dośrodkowania piłki z rzutu rożnego miejscowi doprowadzili do stanu 2:0. W ciągu pierwszej części gry piłkarze ze Swarzędza jeszcze przynajmniej czterokrotnie mogli pokonać strzegącego bramki wrześnian Jana Perzyńskiego.

W 47. min wrześnianie po dośrodkowaniu Adama Grabarka i uderzeniu piłki głową przez Dawida Szymańskiego zdobyli kontaktową bramkę. Gospodarze natychmiast jednak ruszyli do ataku spychając graczy rezerw Victorii ponownie do obrony. W 65. min po faulu Michała Czerniaka arbiter przyznał miejscowym rzut karny. Perzyński piłkę uderzoną z 11. metrów co prawda obronił, ale wobec dobitki był już bezradny. Po kontrze przeprowadzonej przez graczy Meblorza w 75. min bramkarz wrześnian zmuszony był skapitulować po raz czwarty. Natomiast po błędzie bramkarza miejscowych popełnionym w 80. min Jędrzej Staszak trafieniem do pustej bramki ustalił wynik meczu na 2:4.

Victoria II Września zagrała w składzie: Perzyński – Faufer, Czerniak, Zdunek, Wawrzyniak – Radziejewski, P. Grabarek (70. E. Szymański), Łabędzki (75. Staszak), A. Grabarek (80. Kolski) – Cichoński (46. Kmieciak) – Szymański (65. N. Szymański)

Klasa okręgowa, Meblorz Swarzędz – Victoria Września 4:2 (2:0)

19:13 12-10-2020