Lider upokorzony w ostatnim meczu pierwszej rundy

LZS Białężyce/Bob Invest w siódmej kolejce ligi LZS niespodziewanie przegrał swój pierwszy mecz. Pogromcą faworyta okazał się LZS Obłaczkowo, zespół dolnych rejonów tabeli.

piłka nożna 13:44 20-07-20200 0

Pojedynek zakończył się najbardziej piłkarskim wynikiem – 1:0. Gola dla LZS Obłaczkowo zdobył w drugiej połowie Kamil Słyk, dla którego było to czwarte trafienie w rozgrywkach.

Białężyczanie nadal jednak przewodzą lidze, choć swoją lokatę zawdzięczają jedynie lepszemu bilansowi bramek. Za placami czają się piłkarze z Ostrowa Szlacheckiego, którzy w minioną niedzielę pokonali LZS Węgierki 4:2. W dwóch pozostałych meczach LZS Sędziwojewo pokonało LZS Bardo 5:1, a LZS Sołeczno ograło LZS Bierzglin 3:1.

Po rozegraniu pierwszej rundy piłkarze spod znaku LZS mają ponad miesięczną przerwę. Druga runda ruszy dopiero w niedzielę 6 września.

13:44 20-07-2020