Licealiści zatańczyli poloneza. Teraz inne tańce i zabawa do białego rana

Okres studniówkowy w pełni. Tym razem (2 lutego) tradycyjnego poloneza zatańczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni.

oświata 20:35 02-02-20190 2

Maturzyści ogólniaka bawią się w Pałacu na Opieszynie. Przed rozpoczęciem poloneza uczniowie odbierali oczywiście życzenia sukcesów na maturze i dobrej zabawy podczas balu.

- Jest to wyjątkowy dzień. Do egzaminu maturalnego zostało sto dni. Jesteście wyjątkowym rocznikiem, który swoją studniówkę i egzamin maturalny będzie zdawał w roku, w którym obchodzimy 100-lecie szkoły. W związku z tym moi drodzy, życzę wam, aby ta liczba sto pojawiła się wszędzie. Życzę wam abyście egzamin zdali w 100 proc. Dziś jednak wszystkie troski, wszystkie smutki odkładamy na bok. Życzę szampańskiej zabawy do białego rana - mówiła dyrektor Violetta Zdunowska.

Licealiści dziękowali zaś swoim wychowawcom i całej kadrze pedagogicznej za trzy lata nauki. W tym roku w szkole przy ul. Witkowskiej do egzaminu przystąpią uczniowie z pięciu klas. Ich wychowawcami są: Teresa Jabłońska (III a), Iwona Górska, Arleta Żebrowska (III c), Joanna Tabaczyńska (III d) i Maciej Baranowski (III e).

Ankieta

Zdałeś maturę – co dalej?

Ankieta

Który przedmiot na maturze będzie dla Ciebie najtrudniejszy?

Ankieta

Czy „nowa matura” jest łatwiejsza od „starej”?

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

20:35 02-02-2019