Letnia Liga Piłkarska w Kołaczkowie wznawia rozgrywki po wakacyjnej przerwie

W niedzielę 1 września po wakacyjnej przerwie wznowi rozgrywki Letnia Ligia Piłkarska. Pierwszy mecz o godz. 14.00 na orliku w Kołaczkowie.

piłka nożna 13:54 29-08-20190 0

W pierwszym meczu Pomarańczowi i Spółka staną przed trudnym zadaniem nawiązania kontaktu z czołówką. Co prawda zespoły te dzieli siedem punktów różnicy - na korzyść Spółki jednak Pomarańczowe Armaty są w stanie zaskoczyć i wygrać.

Przepaść punktowa dzieli kolejną parę meczową: Kołaczkowo i Dawkę Mocy. Kołaczkowo ma zawsze problemy w meczach z Dawką, która fantastycznie na te pojedynki się mobilizuje.

Na hit dnia zasługuje trzeci niedzielny pojedynek Budziłowa z Fermą Szafarek Zieliniec. Budziłowo miało dobry początek sezonu, rozgrywało ciekawe mecze, grało przyjemną dla oka piłkę, jednak zaliczyło kilka wpadek, ale nadal aspiruje do miejsca na podium. Zieliniec to zespół opromieniony spektakularnym zwycięstwem w Pucharze Wójta. Wydaje się, że czegoś takiego, impulsu- brakowało Fermie w ostatnim czasie.

I na koniec Sokolniki - lider całej stawki powalczy o komplet punktów z Manhattanem, który zamyka stawkę. Przepaść punktowa między zespołami wynosi 18 punktów, a bramkowa ponad sto trafień. Inny wynik niż tylko zwycięstwo LZS byłby całkowitym zaskoczeniem.

Terminarz

1 września

14.00 FC Pomarańczowe Armaty - Spółka Bieganowo

15.00 TW Kołaczkowo - Dawka Mocy

16.00 Budziłowo - Ferma Szafarek Zielniec

17.00 LZS Sokolniki - Manhattan Team

Wraz z pojedynkami ligowymi wracają indywidualne rywalizacje w klasyfikacjach - na najlepszego strzelca i asystenta oraz bramkarza. Nagrody dla strzelca i króla ostatniego podania ufundował Powiatowy Bank Spółdzielczy w Kołaczkowie. Natomiast fundatorem nagrody dla najlepszego bramkarza jest Multiagent Ubezpieczeniowy Waldemar Pawlak.

Klasyfikacje indywidualne - top 10:

Strzelcy:

Bramki

Wojciechowicz Brajan - Spółka Bieganowo 19

Szwat Damian - LZS Sokolniki 18

Damian Twardy - Ferma Szafarek Zieliniec 18

Górecki Daniel - FC Pomarańczowe Armaty 16

Izydorek Mateusz - Spółka Bieganowo 15

Kasprzak Marcin - Budziłowo 11

Graczyk Szymon - Budziłowo 10

Ryszard Krygiel - TW Kołaczkowo 9

Graczyk Jakub - Budziłowo 9

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

13:54 29-08-2019