Kwestia mistrzostwa w ligach WTPN coraz bliżej rozstrzygnięcia

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek pierwszej ligi WTPN wygląda na to, że walka o tytuł mistrzowski rozegra się między Master Sport i Materiałami Budowlanymi Andrzejewski. Niebawem dojdzie do bezpośredniego pojedynku między tymi drużynami.

piłka nożna 19:24 05-02-20190 0

W I lidze w tej chwili z dwoma punktami przewagi fotel lidera zajmują gracze Materiałów Budowlanych Andrzejewski, ale należy pamiętać, że mają oni o jeden mecz mniej do rozegrania niż Master Sport. W ostatniej kolejce próbę zdetronizowania lidera podjęli gracze Capri Lucca, którzy po bardzo wyrównanym pojedynku ulegli jednak nieznacznie Materiałom Budowlanym Andrzejewski. W drugim niezwykle istotnym meczu wieczoru Master Sport pokonał Ignasiak Sport.

I liga, kolejka X

Materiały Budowlane Andrzejewski – Capri Lucca 5:4 (3:2)

Pojedynek znakomicie rozpoczęły Materiały Budowlane Andrzejewski zdobywając prowadzenie już po pierwszej akcji zakończonej trafieniem Igora Zielińskiego. Po zaskakującym strzale w 11. min piłkę w bramce Capri Lucca umieścił Łukasz Zugaj. Dwie minuty później kontaktowego gola dla Capri Lucca zdobył Filip Budasz, ale już kilkanaście sekund po tym na 3:1 podwyższył Zugaj. Tuż przed przerwą Capri Lucca ponownie zdobyło kontaktowego gola po trafieniu Adriana Franczaka.

Podczas drugiej części meczu gracze Capri Lucca dokładali dużo starań, aby odrobić straty, ale świetnie w bramce Materiałów Budowlanych Andrzejewski spisywał się Marcin Siepielski. Po bramce Damiana Garbaciaka zdobytej w 31. min Materiały Budowlane Andrzejewski objęły prowadzenie 4:2. Próba gry Capri Lucca z bramkarzem w polu zakończyła się bardzo niepomyślnie. Po przechwycie piłki na 5:2 do pustej bramki trafił Paweł Rydliński. Bardzo ciekawie zrobiło się na boisku w samej końcówce meczu. W 38. min Budasz trafił na 3:5, a kilkanaście sekund później Mariusz Sawicki na 4:5. Na doprowadzenie chociażby do remisu zawodnikom Capri Lucca zabrakło już jednak czasu.

Izo-Expert – Fundamenty 1:4

Ignasiak Sport – Master Sport 3:4

W drugiej lidze, podobnie jak i w pierwszej, wydaje się, że o mistrzostwo walczyć mogą już tylko gracze dwóch drużyn - Intercars Września i Marzenina. Po klęsce Marzenina w pojedynku z Techpakiem pozycję lidera objęli gracze Intercars Września zdobywając komplet punktów w meczu z Drinkshop.

II liga, kolejka XIII

Drinkshop – Intercars Września 2:8

Marzenin – Techpak 0:5

Motoklinika – APP 4:0

Malibu – DHL Września 3:1

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:24 05-02-2019