Kto wygra „Ładny Szyld” po Hostelu Centrum, burgerowni Ścisk i lodziarni Wilisch?

Już od 4 lat zwracamy uwagę na temat reklam i estetyki miejskiej. Choć często spacerując po naszej okolicy, można odnieść wrażenie, że te dwie kwestie nie zawsze chodzą ze sobą w parze, poprzednie edycje naszego konkursu pokazują, że wcale nie musi tak być!

Moim zdaniem 17:10 01-08-202018 12

Konkurs „Ładny Szyld” promuje przykładne reklamy i szyldy w ramach internetowego głosowania na najładniejszy, wpisujący się w otoczenie szyld reklamowy.

W pierwszej edycji konkursu jego zwycięzcą został Hostel Centrum. Reklama hostelu swoją estetyką przypadła głosującym do gustu, a jej doskonałe wkomponowanie w zabytkowy budynek przedwojennej willi na co dzień skutecznie przykuwa uwagę przechodniów.

Rok później bezkonkurencyjnym zwycięzcą okazała się burgerownia Ścisk – tak jak wrześnianie polubili serwowane przez lokal burgery, tak docenili świetnie wpisujący się w otoczenie stylowy szyld.

Zeszłoroczna edycja konkursu należała z kolei do lodziarni Willisch – mieszkańcom szczególnie przypadł do gustu jej podświetlany, chłodnoniebieski neon.

Mamy nadzieję, że w tym roku ponownie uda się znaleźć pozytywne przykłady, które swoją estetyką podnoszą wartość przestrzeni publicznej.

Kornel Tomczak

członek stowarzyszenia Projekt Września

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

17:10 01-08-2020