Kto ma uszy, niechaj słucha. Lada dzień ciekawa konferencja „Usłysz świat”

W najbliższy czwartek 22 marca we Wrześni odbędzie się konferencja poświęcona niedosłuchowi, który nazywany jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku.

zdrowie 11:13 20-03-20180 1

W programie spotkania znalazły się prelekcje na temat wpływu niedosłuchu na funkcjonowanie dziecka w szkole, implantów słuchowych oraz na temat dofinansowania i refundacji słuchowych sprzętów ortopedycznych.

O leczeniu niedosłuchu będzie mowa w różnych aspektach – medycznym i życiowym. Swoje wystąpienia będą mieli zarówno eksperci, jak i osoby korzystające z implantów i członkowie ich rodzin.

Wydrzenie zostanie zorganizowane w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni (parter, sala nr 10) przy ul. Wojska Polskiego 1. Start o godz. 10.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy serdecznie zapraszają, proszą jednak o wcześniejsze, telefoniczne zgłoszenie przybycia pod numerem 61 640 45 52.

Konferencję organizują wspólnie Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów we Wrześni, Stowarzyszenie Słyszeć bez Granic oraz wspomniany PCPR. 

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:13 20-03-20180 1