Krispol swój ligowy mecz rozegra we wtorek

W związku z planowaną w Polsacie Sport transmisją meczu I ligi siatkarskiej pojedynek Krispolu Września z Visłą Bydgoszcz odbędzie się we wtorek, 6 października. Rywal to przeciwnik z górnej półki.

siatkówka 11:06 02-10-20202 0

W najbliższy wtorek, a nie jak wcześniej planowano w sobotę, pomarańczowi w hali przy Słowackiego podejmą Visłę Bydgoszcz, spadkowicza z PlusLigi. Nie tylko z tego powodu goście będą faworytem spotkania. W kilku meczach sparingowych, które toczyły ze sobą oba zespoły w okresie przygotowawczym, za każdym razem pewnie zwyciężali bydgoszczanie. W dodatku w II kolejce spotkań Visła rozgromiła jaworzan, a wrześnianie polegli w Świdniku.

Rywal planuje powrót na siatkarskie salony, zmontował silną ekipę. Miejsce w niej znaleźli byli krispolowcy, bardzo doświadczeni: Piotr Lipiński i Wojciech Kaźmierczak. Cenieni przez wrzesińskich kibiców siatkarze nie powąchali jednak parkietu w minioną sobotę. Visła, choć rywal był nisko notowany, zagrała cały mecz konsekwentnie jedną siódemką. Należy się spodziewać, że także we Wrześni trener Marcin Ogonowski desygnuje do gry: Michała Masnego (rozegranie), Jewgienija Kapińskiego (atak), Jana Galabova i Patryka Łabę (przyjęcie), Mariusza Marcyniuka i Mateusza Kowalskiego (środek) oraz Tomasza Bonisławskiego (libero).

Wtorek, 6 października, hala ul. Słowackiego

17.30 Krispol Września – Visła Bydgoszcz

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

11:06 02-10-2020