Konkurs plastyczny „Mój wymarzony prezent” rozstrzygnięty. Dziękujemy za wszystkie prace!

Na nasz konkurs plastyczny „Mój wymarzony prezent” przyszło ponad 50 dziecięcych prac! Kilkuosobowe redakcyjne jury miało wielki problem z wybraniem tych najlepszych.

konkurs 14:20 14-12-20180 0

Dotarło do nas kilka prac starszych dzieci, ale najwięcej od tych 5- i 6-letnich oraz jedna duża od 1,5- i 2-latków ze żłobka Akademia Smerfa we Wrześni. Za wszystkie prace bardzo dziękujemy: dzieciom za wykonanie, a dorosłym za zaangażowanie w ten konkurs i dostarczenie prac do nas. Szczególnie dziękujemy opiekunkom dzieci z niepublicznych przedszkoli: Grzybek w Kleparzu i Bajka we Wrześni oraz Iwonie Waszak ze Społecznej Szkoły Podstawowej we Wszemborzu.

A oto zwycięzcy. Pierwsze miejsce zajęła Nikola Małek, drugie Artur Kruszyński, a trzecie Franciszek Szymkowiak – to właśnie ich prace spodobały nam się najbardziej. Cała trójka dostanie wejściówki do parku trampolin we Wrześni Jump Word! Pozostałe dzieci, których prace wybraliśmy i wyróżniliśmy publikacją w naszej gazecie, dostaną upominki-niespodzianki.

Gratulujemy! I serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami po odbiór nagród do naszej redakcji przy ulicy Harcerskiej 19. Poniżej nagrodzone i wyróżnione prace.

SPONSOR KONKURSU:
Pierwsze miejsce zajęła 6-letnia Nikola Małek z przedszkola Grzybek w Kleparzu (opiekun E. Kowalczyk). Jej praca urzekła nas prostą formą oraz dobrze dopasowanymi kolorami. Zarówno my, jak i Gwiazdor wiemy od razu, że dziewczynka marzy o łyżwach. Mamy nadzieję, że je dostanie.
Drugie miejsce zajął Artur Kruszyński (lat 8) ze szkoły społecznej we Wszemborzu (opiekun Iwona Waszak). W jego pracy podoba nam się technika: wylepianie z plasteliny i męskie zdecydowanie co do prezentu. Ma to być zdalnie sterowany samochód!
Trzecie miejsce przyznaliśmy pracy 5-letniego Franciszka Szymkowiaka z wrzesińskiego przedszkola Bajka. Ujął nas w niej kolorowy, schematyczny, uzbrojony robot.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:20 14-12-2018