Konkurs fotograficzny „Zabierz Pyzdry na wakacje”

Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach ogłosiło konkurs fotograficzny „Zabierz Pyzdry na wakacje”.

kultura 11:16 17-07-20201 0

Jest on skierowany dla wszystkich pyzdrzan i sympatyków królewskiego miasta. Zadanie polega na wykonaniu wakacyjnej fotografii z ciekawych zakątków kraju z elementem promującym Pyzdry. Konkursowe zdjęcie można zrobić tu, na miejscu, bądź w najbliższej okolicy.

- Jest to jeden z dwóch konkursów zaplanowanych na sezon letni. Tak się składa, że jest teraz dobry czas na robienie zdjęć w plenerze. Wspaniała pogoda i piękna zieleń. Wiele osób robi zdjęcia okolicy, my chcemy to wykorzystać, tym samym zachęcić do nieco innej aktywności. Zresztą, jeśli mamy przy tym pokazać, że Pyzdry są ciekawe, to warto to zrobić z perspektywy mieszkańców - mówi Sylwia Kaźmierska, dyrektor centrum kultury. 

Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w zabawie jest sfotografowanie w aurze wakacyjnej elementu promującego miasto. Może to być dowolny gadżet miejski, kupiony w muzeum lub księgarni, pomocna okaże się też lokalna firma produkująca różne wyroby o pyzdrskiej tematyce.

Zdjęcia należy wysłać na adres mailowy: cksip@pyzdry.pl z tytułem „Zabierz Pyzdry na wakacje'' do 31 sierpnia. Zwycięzców najlepszych fotek typować będą internauci. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

11:16 17-07-2020