Konkurs fotograficzny, w którym do wygrania było 1500 zł, został rozstrzygnięty!

Na konkurs z okazji 1500. numeru „Wiadomości Wrzesińskich” przyszło bardzo dużo zdjęć, z których w ubiegłym tygodniu redakcyjne jury wybrało 15 najlepszych.

konkurs 19:00 08-02-20194 0

Dziś zakończył się drugi etap. Tym razem na finałową 15. głosowali czytelnicy „WW” i to oni wytypowali zwycięzców. Walka była zacięta. Przypominamy, że na zdjęcia można było głosować poprzez kupon, który opublikowany był w gazecie, na naszym facebookowym fanpage’u, oraz na portalu Wrzesnia.info.pl. Oto zwycięzcy:

Pierwsze miejsce i nagrodę główną 1500 zł zdobywa Patryk Frątczak, autor zdjęcia zatytułowanego „Najszybsze wiadomości w powiecie”, które skradło serca jurorów, czytelników i facebookowych fanów.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Gabryelewicz-Szumna, autorka zdjęcia „Helenka i witek też lubią WW”. Dodatkowo organizatorzy za wyrównaną walkę do końca przyznali pani Magdalenie nagrodę specjalną: 300 zł i prezent-niespodziankę.

Wyróżnienia, roczną prenumeratę „WW” oraz album fotograficzny otrzymują:

Julia Kierpal za zdjęcie „Loalny patriotyzm”

Olek za fotkę „Nawet na stoku warto czytać wiadomości”

Jakub Skitek, autor zdjęcia „WW – gazeta każdego szanującego się surfera”

Redakcyjne jury wyróżniło albumem fotograficznym Karolinę Góźdź-Pawłowską za pomysłowe, wyróżniające się zdjęcie „Gazeta lepsza niż kryminał”

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biura ogłoszeń „WW” przy ul. Harcerskiej 19 we Wrześni!

Dziękujemy również wszystkim Uczestnikom za udział w naszej zabawie. Wszystkie konkursowe zdjęcia można obejrzeć także na naszym facebookowym fanpage’u.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

19:00 08-02-2019