Koniec z brakiem rękawiczek jednorazowych we Wrześni!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za brak rękawiczek oraz maseczek ochronnych w miejscach publicznych jak i miejscach pracy można otrzymać spory mandat. Teraz mogą Państwo zakupić rękawiczki jednorazowe w Bierzglinku przy ul. Bukowej 19.

gospodarka 10:35 04-05-202029 24

Ceny rękawiczek znacząco odbiegają od tych, które było można zobaczyć jeszcze w styczniu tego roku, jednak wpływa na to wiele czynników m.in. brak dostaw od polskich producentów, którzy nie są w stanie zadeklarować dostępności towaru nawet na koniec roku. Wzrost cen oraz terminy dostaw są spowodowane deficytem surowców do produkcji, a utrudniony import oraz kwarantanny na granicach państw wcale nie pomagają.

Firma Clean4Hands, specjalizuje się w sprzedaży produktów deficytowych, w tym również rękawiczek jednorazowych. Lokalny sklep, który powstał w Bierzglinku przy ul. Bukowej 19 można odwiedzać od poniedziałku do piątku (w godz od 9.00 – 17.00) lub w sobotę (9.00 – 15.00).

W ofercie sklepu znajdą Państwo również przyłbice, maseczki higieniczne, środki do dezynfekcji dłoni jak i powierzchni. Natomiast alternatywą dla rękawic gumowych mogą być tańsze rękawiczki foliowe tzw. zrywki.

Clean4Hands rusza także ze sprzedażą mobilną w gminach sąsiadujących z Wrześnią. Wśród lokalizacji brane są pod uwagę Czerniejewo, Miłosław, Pyzdry, ale też Gniezno, Słupca i Strzałkowo. Dokładne informacje o terminach już niebawem.

Zapytania ofertowe w ilościach pow. 1 000 szt. można składać pod nr tel: 887 513 513 lub pod adresem e-mail: protective.med@gmail.com

Ruszyła też sprzedaż stronie: www.Clean4Hands.com.

Zapraszamy do zakupów!

 

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Wwinfo profile thumb

Admin Serwisu

10:35 04-05-2020