Koniec naszego plebiscytu na Sportowy Talent Roku 2017!

Już dzisiaj (w piątek, 20 kwietnia) w budynku redakcji „Wiadomości Wrzesińskich” przy ul. Kaliskiej 1D uroczyście zakończymy plebiscyt na Talent Roku 2017. Impreza, na którą zapraszamy dziesiątkę laureatów wraz z ich trenerami i rodzicami, rozpocznie się o godz. 18.00.

inne dyscypliny 10:34 20-04-20180 0

Plebiscyt miał dwie odsłony. W pierwszym etapie kluby z wrzesińskiego powiatu zgłosiły do rywalizacji o zaszczytne miano 39 młodych sportowców (urodzonych w 2000 roku i młodszych). I właśnie na tę grupę nasi Czytelnicy mogli głosować poprzez SMS-y przez cztery tygodnie. Do drugiego etapu weszło dziesięcioro zawodników. Przez kolejny miesiąc zbierali oni SMS-y do rankingu z zaliczeniem punktów z pierwszego etapu. Było bardzo gorąco, bo prowadzenie zmieniało się niemal z dnia na dzień.

W środę, 18 kwietnia, o północy zakończyliśmy głosowanie. Jego wyniki już znamy, ale w dziesiejszym numerze „WW” ich nie opublikujemy. Chcemy budować napięcie, dlatego oficjalne ogłoszenie rezultatów nastąpi na naszej dzisiejszej gali. O zwycięzcach plebiscytu napiszemy w „WW” dopiero za tydzień. Dzisiaj możemy zdradzić, że poszczególnych kandydatów dzieliły niewielkie różnica, w dwóch przypadkach sięgające jedynie trzech głosów!

Na dziesiątkę laureatów czekają cenne nagrody. Fundatorami jest wiele wrzesińskich firm, których loga zamieszczamy poniżej. Przykładowo, firma Amwin ufundowała renomowaną konsolę do gry, a firma Klafs tablet. Wśród głosujących także rozlosujemy nagrody, np. bon do Brazerji czy wejściówki do kina Trójka.

Leszek Nowacki

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

10:34 20-04-20180 0