Komplet medali zdobyty podczas turnieju mini siatkówki w Lesznie

Młodzi siatkarze reprezentujący SSP nr 1 oraz KPS Progress Września zdobyli trzy medale, każdy innego koloru, podczas turnieju mini siatkówki zorganizowanego w Lesznie.

siatkówka 11:14 29-12-20190 0
Turniej w Lesznie zgromadził na starcie 300 uczestników

Ogólnopolski Świąteczny Turnieju Mini Piłki Siatkowej i Rzucanki rozegrano w sobotę, 21 grudnia 2019 r. Do Leszna przyjechało około 300 dzieci ze Zbąszynka, Jarocina, Poznania, Krotoszyna, Gostynia, Leszna, Kalisza, Komornik, Głogowa, Lubina, Wrześni i Murowanej Gośliny.

Dziewczęta z SSP nr 1 Września uplasowały się na drugim miejscu

Dla młodych wrześnian udział w turnieju okazał się sukcesem. Podopieczne Katarzyny Wyrozumialskiej reprezentujące SSP nr 1 Września w składzie: Julia Chałupniczak, Maja Kaczor, Gabriela Kaczmarek w stawce 15 drużyn rywalizujących w kategorii dójek uplasowały się na drugim miejscu.

Chłopcy reprezentujący KPS Progress Września zajęli pierwsze i trzecie miejsce w turnieju

Kolejne dwa miejsca na podium zajęli podopieczni Sławomira Stefańskiego reprezentujący KPS Progress Września. Startujący w stawce 16 drużyn w kategorii dwójek zespół w składzie: Maksymilian Banaszak, Hubert Świrydowicz, Patryk Ryglewski nie miał sobie równych zwyciężając w turnieju. W tej samej kategorii drużyna w składzie: Gracjan Wyrozumialski, Patryk Staniszewski, Antoni Saczawa zajęła trzecie miejsce.

- Nasi podopieczni walczyli do końca w każdym meczu. Przez ponad sześć godzin gry dostarczyli mnóstwo emocji i wrażeń. Osiągnęli sukces plasując się na podium – komentowała trener Katarzyna Wyrozumialska.