Kolejny słaby wyjazd rezerw Victorii

Po raz kolejny okazało się, że gracze rezerw Victorii bardzo słabo radzą sobie podczas pojedynków wyjazdowych. Tym razem wrześnianie dość wysoko przegrali z LKS Baborówko.

piłka nożna 18:14 31-08-20200 0

Gracze Victorii II przez pierwsze pół godziny meczu rozgrywanego na boisku w Baborówku radzili sobie całkiem nieźle. Mieli nawet szansę na zdobycie gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryk Krzyżanowski uderzył piłkę z bliska z woleja, ale ta poszybowała nieznacznie ponad bramką. Niestety w 32. min po wygraniu sytuacji sam na sam ze strzegącym wrzesińskie bramki Jakubem Ziółkowskim gracz gospodarzy zdobył gola na 1:0. Jeszcze przed przerwą po faulu Nikodema Tila miejscowi zamienili na bramkę przyznany za to przewinienie rzut karny.

W drugiej części meczu gospodarze skupili się na obronie korzystnego wyniku. Zmuszona do śmielszych ataków Victoria II co rusz narażona była na kontry ze strony miejscowych. Dwie z nich, w 65. i 70. min, przyniosły im powodzenie. Wrześnianie do końca ambitnie walczyli o chociażby honorowe trafienie. Udało im się to w 85. min. Gola z rzutu karnego zdobył Til.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Nowicki (65. Cichoński), Til, Zdunek (80. N. Szymański), Czerniak – Kolski, Łabędzki, P. Grabarek, Krzyżanowski – A. Grabarek – Staszak (46. Klamecki-Cichy)

Klasa okręgowa, LKS Baborówko – Victoria II Września 4:1 (2:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

18:14 31-08-2020