Kolejny blamaż piłkarzy Victorii. Wrześnianie odpadają z rozgrywek Pucharu Polski

Rozgrywki Pucharu Polski gracze Victorii rozpoczęli od trzeciej rundy i na niej udział w nich zakończyli. W miniona środę wrześnianie dali się pokonać SKP Słupca.

piłka nożna 20:47 19-09-2018 7

W całym spotkaniu zawodnicy Victorii posiadali zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, z której nic nie wynikało. Pierwsza połowa w wykonaniu wrześnian okazała się bardzo słaba. Na ironię gospodarze do przerwy grali składem bez kilku podstawowych zawodników. Jedyny gol tej części gry padł w 10. min. Po wycofaniu piłki na 18. metr gracz SKP trafił do bramki Victorii po strzale po ziemi przy słupku.

Po przerwie wrześnianie zagrali już nieco lepiej, ale nadal nie potrafili zbyt często stwarzać zagrożenia pod bramką gospodarzy. W 65. min doszło do wyrównania. Bardzo dobrze w polu karnym SKP zachował się Maciej Szczublewski trafiając do siatki po ograniu obrońcy. W doliczonym czasie gry miejscowi zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa. Gol padł przy niezwykłej bierności kilku zawodników Victorii znajdujących się we własnym polu karnym.

- Nie wypada, aby Victoria w taki sposób pożegnała się z meczami pucharowymi. Niektórzy podstawowi zawodnicy nie potrafią się odnaleźć. Z naszej gry nic kompletnie nie wynika – komentował po spotkaniu w Słupcy prezes Victorii Eugeniusz Nowicki.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Garstka, Jasiński (46. Marzyński), Lisiecki, Majewski – Oczkowski (46. Kwaśny), Szczublewski, Łabędzki (45. Kruszyński), Robak, Kopaniarz (70. Krzyżanowski) – Jankowski (85. Matuszak)

III runda Pucharu Polski, SKP Słupca – Victoria Września 2:1 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:47 19-09-2018 7