Kolejka walkowerów w pyzdrskiej lidze halowej

Aż 2 mecze z zaplanowanych pięciu nie odbyły się wczoraj ( 27 stycznia) w ramach Ligi Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Pyzdr.

rekreacja 17:10 28-01-20190 0

Na hali widowiskowo - sportowej w Pyzdrach nie pojawiły się zespoły: Ferma Szafarek i Snow Kids. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii rozgrywek. Organizatorzy nie znają także powodów z jakich drużyny nie stawiły się na mecze.

Wyniki meczów :

Sodkiewicz Elewacje - Gierłatowo 8:4

Jóźwiak Materiały Budowlane - Ferma Szafarek 5:0

Energosieć Pyzdry - Snow Kids 5:0

Orły PWZ - Masters 2:14

Tabela:

1. Masters 18 40:19

2. Sodkiewicz Elewacje 18 44:19

3. Energosieć Pyzdry 15 57:26

4. Jóźwiak Materiały Budowlane 15 51:22

5. Gierłatowo 9 31:35

6. Ferma Szafarek 4 21:53

7. Orły PWZ 3 24:60

8. Snow Kids 1 17:51

Klasyfikacja najlepszy strzelec:

- Zieliński Igor (Energosieć Pyzdry) - 17

- Jarecki Tomasz (Jóźwiak Mat.Bud.) - 11

- Szwarc Damian (Masters) -11

- Pawłowski Krzysztof (Energosieć Pyzdry) - 10

- Hejna Szymon (Masters) - 10

- Markiewicz Patryk (Energosieć Pyzdry) - 9

- Sodkiewicz Bartłomiej (Sodkiewicz Elewacje) - 8

- Miśkowiak Marcin (Gierłatowo) - 8

- Jóźwiak Jakub (Jóźwiak Mat.Bud.) -7

- Lorencki Michał (Jóźwiak Mat.Bud.) -7

- Łuczyk Szymon (Sodkiewicz Elewacje) - 7

- Żywanowski Artur (Gierłatowo) - 6

- Ratajczak Bartosz (Ferma Szafarek) - 6

- Rogowicz Kuba (Sodkiewicz Elewacje) - 6

- Hałas Damian (Ferma Szafarek) - 6

- Garbaciak Damian (Energosieć Pyzdry) - 6

- Klamecki Adam (Orły PWZ.) - 6

- Dowbusz Patryk (Sodkiewicz Elewacje) - 6

- Dowbusz Piotr (Sodkiewicz Elewacje) - 5

- Kruczkowski Łukasz (Sodkiewicz Elewacje) - 5

- Mikołajczyk Alan (Snow Kids) - 5

- Jóźwiak Kamil (Jóźwiak.Mat.Bud.) - 5

- Ceglewski Kamil (Jóźwiak Mat.Bud.) - 5

- Bytner Krzysztof (Gierłatowo ) - 5

- Knopkiewicz Dariusz (Gierłatowo) - 4

- Lasecki Mateusz (Orły PWZ ) - 4

- Zdunek Dominik (Snow Kids) - 4

- Buczkowski Patryk (Masters) - 4

- Czerwiński Mateusz (Ferma Szafarek) - 3

- Dowbusz Piotr (Sodkiewicz Elewacje) - 3

- Adamczak Mariusz (Jóźwiak Mat. Bud.) - 3

Pary rundy rewanżowej ligi halowej

2 luty (sobota)

15.00. Ferma Szafarek – Sodkiewicz Elewacje

15.45. Gierłatowo – Orły PWZ

16.30. Snow Kids – Jóźwiak Materiały Budowalne

17.15. Masters – Energosieć Pyzdry

3 luty (niedziela)

15.00. Gierłatowo – Masters

15.45. Energosieć Pyzdry – Ferma Szafarek

16.30. Orły PWZ – Jóźwiak Materiały Budowalne

17.15. Sodkiewicz Elewacje – Snow Kids

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

17:10 28-01-2019