Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów na posłów z Wrześni

Artur Mokracki i Inez Niszczak z Wrześni znaleźli się na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu RP w okręgu konińsko-gnieźnieńskim. Oboje kandydatów zaprezentował lider listy poseł Tomasz Nowak.

aktualności 17:47 07-08-201915 93

Parlamentarzysta odwiedził dzisiaj (7 sierpnia) Wrześnię i spotkał się z kandydatami, którzy reprezentują Platformę Obywatelską. Jednak Koalicja Obywatelska, to trzy ugrupowania, oprócz PO w jej skład wchodzi Nowoczesna i Partia Zieloni.

Ankieta

Kto Twoim zdaniem ma większe szanse na mandat poselski?

– Dzisiaj spotkałem się z Arturem Mokrackim, który otrzymał 4. miejsce na liście, a także z drugą kandydatką Inez Niszczak, która jest na 12. miejscu. Myślę, że jest to dobra ekipa, która może osiągnąć dobry wynik. Artur Mokracki ma już spore doświadczenie samorządowe w pracy jako wiceburmistrz. Wcześniej pracował także kilkanaście lat w dziale reklamy Wydawnictwa Kropka. Jest to odpowiednia osoba, aby reprezentować Wrześnię w parlamencie. Jestem pod wrażeniem zaangażowania Inez Niszczak, która kończy prawo i widzę, że potrafi optymalnie zarządzać swoim życiem. Wydaje się być wrzesińską patriotką co jest bardzo istotne – powiedział nam poseł Tomasz Nowak.

Poseł Tomasz Nowak

Tomasz Nowak otwiera listę KO w okręgu nr 37, drugie miejsce zajmuje Miłosława Stępień (Zieloni), trzecie poseł Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna). Wybory odbędą 13 października. Rozmowa z posłem Tomaszem Nowakiem w piątkowym wydaniu „WW”.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

17:47 07-08-2019