Seria wypadków na terenie powiatu. Jeden kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Na terenie Targowej Górki doszło do dwóch wypadków z udziałem samochodów osobowych.

na sygnale 10:05 15-05-20180 5

Do pierwszego zdarzenia doszło 14 maja na skrzyżowaniu ul. Średzkiej z ul. Kosińskiego. Zderzyły się tam dwa pojazdy: volkswagen golf i opel astra. W sumie autami podróżowały trzy osoby. Jedna z nich trafiła do szpitala. Z naszych informacji wynika, że poszkodowany ma m.in. pęknięty kręgosłup. 

Fot. OSP Targowa Górka

Do kolejnego wypadku doszło 15 maja około godz. 6.30. Kierujący samochodem rover wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Rzecz miała miejsce na ul. Kosińskiego.

–  W momencie przyjazdu straży kierujący znajdował się poza pojazdem. Uskarżał się na ból w klatce piersiowej – mówi Marek Mikołajczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.

- Mężczyzna przebywa w szpitalu w stanie ciężkim - dodaje Adam Wojciński, rzecznik prasowy wrzesińskiej policji.

Fot. OSP Nekla
Fot. OSP Nekla
Fot. OSP Nekla
Fot. OSP Nekla
Fot. OSP Nekla
Fot. OSP Nekla

To jednak nie koniec. We wtorek doszło do zderzenia trzech samochodów na K92 w Psarach Małych. Z ustaleń policji wynika, że kierujący fordem mondeo, wyjeżdżając z ul. Krótkiej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu toyotą corolla. W wyniku uderzenia ten ostatni pojazd zderzył się z renault kangoo, którego kierujący skręcał na ul. Przylesie. To nie koniec, bo ford uderzył w barierki energochłonne, a następnie wjechał do rowu. Z kolei toyota wjechała na barierki oddzielające pasy ruchu. 

Fot. OSP Kaczanowo
Fot. OSP Kaczanowo
Fot. OSP Kaczanowo
Fot. OSP Kaczanowo

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

10:05 15-05-20180 5