Rekordowe zainteresowanie Wrzesińskim Biegiem Tropem Wilczym

Do 14 lutego miały być przyjmowane zapisy na rodzinno-rekreacyjny bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych, jednak limit miejsc został już wyczerpany.

społeczeństwo 15:24 29-01-20202 2

Bieg odbędzie się w niedzielę 1 marca na zalewie Lipówka i w Parku Piłsudskiego. Start w samo południe. Będzie to czwarta wrzesińska edycja biegu, który w całej Polce odbywa się już od ośmiu lat.

Na uczestników czekać będą dwie trasy o długości 3,6 km (bieg główny) i 7,2 km (bieg towarzyszący). Jak zwykle nie będzie żadnej klasyfikacji, ani pomiaru czasu. Bieg Tropem Wilczym to wydarzenie rodzinne i rekreacyjne mające popularyzować historię.

Bezpłatne zapisy miały być przyjmowane jeszcze przez dwa tygodnie, ale lista została już zamknięta z powodu wyczerpania limitu miejsc. Organizatorzy przygotowali 300 darmowych pakietów startowych, wśród których znajdą się: pamiątkowa koszulka z wizerunkiem Żołnierza Wyklętego, materiały promocyjne, pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Oczywiście będzie można pobiec i bez rejestracji, z tym że wówczas nie ma co liczyć na fanty. Start, meta i biuro zawodów znajdować się będą w Ośrodku Lipówka przy ul. Świętokrzyskiej 14. A to nasza relacja z zeszłorocznej edycji biegu.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

15:24 29-01-2020