Jakub Groszkowski wraca do gry we Victorii Września

Po czterech latach gry w innych klubach Jakub Groszkowski z powrotem reprezentował będzie barwy Victorii. Transfer ten ma pozwolić wrześnianom nadal liczyć się w walce o awans do III ligi.

piłka nożna 10:12 10-06-20200 0

Mający w tej chwili 27 lat Jakub Groszkowski jest wychowankiem Victorii Września. Przez ostatnie cztery lata występował na trzecioligowych boiskach. Po odejściu z Wrześni przez jeden sezon reprezentował Górnika Konin. Potem trzy sezony spędził w Sokole Kleczew.

- Do Jakuba co jakiś czas dzwoniłem, rozmawiałem z nim i sprawdzałem, czy już jest gotowy wrócić do Wrześni. W ostatnim czasie władze Sokoła Kleczew z powodu cięć finansowych związanych z pandemią kronawirusa postanowili rozstać się z kilkoma zawodnikami. W tej grupie był także Jakub. Szybko przystąpiliśmy do rozmów i dzisiaj mogę już powiedzieć, że od nowego sezonu Jakub będzie reprezentował barwy Victorii. Będzie dużym wzmocnieniem drużyny. Poza dwoma zawodnikami, którzy wrócili do macierzystego klubu z wypożyczenia udało nam się w całości utrzymać skład z ubiegłego sezonu. Nie zamierzamy w związku z tym rezygnować z walki o awans – przedstawiał prezes Victorii Września Eugeniusz Nowicki.

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

10:12 10-06-2020