Jak znaleźć drugą połówkę w sieci?

Internet stał się drugim domem dla wielu osób. Każdą wolną chwile spędzamy w sieci. Już nie tylko jest to miejsce, gdzie robimy zakupy, spędzamy czas na rozmowach ze znajomymi, oglądamy ciekawe filmy, relaksujemy się przy muzyce. To miejsce gdzie coraz częściej znajdujemy partnerów na całe życie. (Artykuł sponsorowany).

społeczeństwo 11:37 09-08-20175 8

Obecne trendy dopasowały się więc do stylu życia, i w modzie stały się internetowe randki czy czaty towarzyskie. Na Lento.pl codziennie pojawia się kilka tysięcy nowych ogłoszeń towarzyskich. Czy to nowy trend społeczny?

Najczęstszym powodem bycia singlem jest brak czasu na szukanie drugiej połówki, ale znaleźć idealnego partnera jest też coraz trudniej. Najlepiej poszukiwania zacząć zawsze tam, gdzie jest najwięcej użytkowników, a co za tym idzie najwięcej ogłoszeń. Zwiększa to szanse na znalezienie najbardziej pasującej do nas osoby.

Na Lento.pl codziennie loguje się tysiące użytkowników. Tylko w ostatnim roku zamieszczono tam ponad 300 tysięcy ogłoszeń towarzyskich z całej Polski. Najwięcej anonsów dodawanych jest w największych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk. To bardzo duża liczba, która powinna zachęcić wszystkich, którzy szukają drugiej połówki.

Nie ma większego serwisu , który objąłby tematycznie większa grupę internautów. W ostatnim czasie powstało nawet określenie użytkowników Lento.pl – „Lentowicze”.

Ponieważ zainteresowanie serwisem jest tak duże, twórcy serwisu postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób z niego korzystających. Dostosowano kategorię towarzyską „randki i przyjaciele” tak, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z serwisu osobom w różnym przedziale wiekowym, a co się z tym łączy, z różną wiedza i umiejętnościami poruszania się w tego typu serwisach.

Na Lento.pl dziennie jest prawie 2 miniony odsłon, co w dużej zasłudze jest efektem korzystania z kategorii „randki i przyjaciele”. W chwili obecnej w przedmiotowej kategorii aktywnych jest ponad 120 tysięcy aktywnych ogłoszeń z całej Polski.

Jak się wyróżnić spośród takiej ilości ogłoszeń?

Lento.pl udostępnia narzędzia, które pozwolą skutecznie wyróżnić ogłoszenia. Pierwszą i częstą metodą odróżnienia się od innych ogłoszeń jest dodanie zdjęcia. Spełnia to dwojaką funkcję. Po pierwsze jest to dodatkowa informacja – dość ważna w poszukiwaniu partnerów. Jak dowodzą badania, ciekawy wygląd ogłoszeniodawcy jest kluczowy dla ponad połowy odbiorców, i to nim się głównie kierują przy wyborze partnerów do rozmów w sieci. Po drugie ogłoszenie ze zdjęciem wyróżnia się na tle innych ogłoszeń nie zawierających fotografii.

Użytkownicy mają również możliwość odnawiania ogłoszenia. Pozwala to na pojawieniu się anonsu ponownie na szczycie listy ogłoszeniowej z wybranej lokalizacji np. ogłoszeń towarzyskich z Wrześni.

Promowanie ogłoszenia to dodatkowa usługa płatna, jednakże najskuteczniejsza jeśli chodzi o wyróżnienie treści. Ogłoszenie wypromowane ma szerszy zasięg lokalizacyjny niż pozostałe, co gwarantuje wzrost zainteresowania.

Dzięki informacji o wieku ogłoszeniodawcy, możemy skupić się na szukanej przez nas grupy osób z wybranego przez nas przedziału. To znacznie usprawnia użytkownikom wertowanie tysięcy ogłoszeń.

Jakie zamieszczać treści aby efekt był zadowalający?

Ogłoszenia są tak różnorodne jak różnorodne są charaktery ludzi. Ważne aby ogłoszenie było szczere i prawdziwie opisujące ogłoszeniodawcę. Zdaniem rozmówcy, najlepszą metodą jest prostota i szczerość, a ogłoszenie samo się obroni i trafi do właściwego odbiorcy.

Twórcy serwisu podkreślają: „Jesteśmy dumni, że zyskaliśmy sympatię tylu zwolenników naszej platformy. Liczymy, że z każdym nowym pomysłem zyskamy sympatię kolejnych użytkowników”.

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

11:37 09-08-2017