Internet, telefonia lub telewizja. Pełna swodoba z usługami INEA

Światłowód wyglądem przypomina włos. Wykonany jest z włókna szklanego i wykorzystuje wiązkę światła do transmisji danych, a jego zalety są niepodważalne.

gospodarka 11:15 25-11-20204 4

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać usługi światłowodowe INEA:

 • symetryczny Internet z równą prędkością pobierania i wysyłania,
 • rewolucyjna oferta telewizji HIWAY dająca pełną swobodę,
 • niezawodna transmisja danych,
 • dostępność nie zależy od pogody,
 • stabilne i bezpieczne łącze.
 • Kolejny raz wyznaczamy kierunek rozwoju usług telekomunikacyjnych. Tym razem poszliśmy o krok dalej, wprowadzając rewolucyjną ofertę telewizji HIWAY, dającą pełną swobodę.

  Jak to działa?

  Wraz z Internetem światłowodowym INEA uruchomisz telewizję HIWAY oraz będziesz mógł w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć paczki kanałów tematycznych (np. z kanałami dziecięcymi czy sportowymi), kanałów premium (np. HBO, CINEMAX) i wiele innych. Jest ich aż 14 do wyboru.

  Zasada jest prosta. Zaczyna się Ekstraklasa albo skoki narciarskie? Włączasz kanały sportowe i oglądasz je tak długo, jak tylko chcesz. Masz wnuki na wakacje? Włącz na miesiąc paczkę kanałów dziecięcych. Oglądasz nowy serial na HBO? Włącz paczkę HBO + HBO GO do końca sezonu Twojego ulubionego serialu.

  Funkcje HIWAY TV to także nowy sposób oglądania, dzięki któremu użytkownicy nie tracą czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów. Mogą oni uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z li- sty, sprzed nawet 7 dni a film, serial czy mecz mogą włączyć od początku, kiedy mają na to ochotę.

  Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.

  Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł, a w opcji bez przywiązania za 29,90 zł.

  Bez przywiązania w INEA można też wybrać telefonię stacjonarną w cenie 14,90 zł. W pakiecie z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery stacjonarne i komórkowe oraz na numery stacjonarne do większości krajów UE, USA i innych.

  Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj! Wybierz wygodny kontakt z nami bez wychodzenia z domu:

  Odwiedź salon INEA we Wrześni

  ul. Mickiewicza 2

  tel. 732 435 500 lub 732 445 534

  lub skontaktuj się z konsultantem LiveChat na inea.pl

  ARTYKUŁ PARTNERSKI

  Thumb tem podsumowanie dai

  Damian Idzikowski

  11:15 25-11-2020