Ile kosztuje druk kalendarzy dla firm? Cena może Was zaskoczyć!

Gadżety reklamowe mogą przybierać różne formy. Ważne jest to, aby przyciągały wzrok, były atrakcyjne w odbiorze oraz praktyczne w wykorzystaniu. Takie są kalendarze reklamowe, które możesz wykorzystać w swojej firmie lub potraktować jako upominek dla klientów. Ich druk wcale nie musi się wiązać z wysokim kosztem, a przyniesie wiele korzyści Twojemu przedsiębiorstwu. Ile kosztuje zrobienie kalendarzy na zamówienie?

gospodarka 16:05 23-10-20202 1

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Jakie firmy powinny się zdecydować na druk kalendarzy?

Bez względu na to, w jakiej branży prowadzisz działalność, nie powinieneś rezygnować z gadżetów reklamowych. Nie muszą być one drogie ani wyszukane, gdyż najprostsze rozwiązania są najlepsze. Druk kalendarzy to inwestycja, która sprawdzi się w każdej firmie. Zamawiając nakład w drukarni, sam decydujesz, jak ma wyglądać projekt oraz w jakim formacie ma zostać wykonany gadżet. Dzięki temu kalendarz możesz spersonalizować pod kątem swojej działalności, opatrując go np. firmowym logo, zdjęciem oraz krótkim hasłem reklamowym.

Drukarnia kalendarzy – jak wybrać najlepszą?

Wybierając firmę, która zajmie się realizacją Twojego zamówienia, musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Od tego zależy jakość oraz cena, jaką zapłacisz za gadżety. Jedną z godnych polecenia firm zajmujących się drukiem kalendarzy jest OpenPrint. Mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia oraz wiele formatów do wyboru. Możesz więc zdecydować się na druk kalendarzy ściennych lub wybrać mniejszy wariant na biurko. Ponadto ceny za druk kalendarzy trójdzielnych, książkowych i innych są bardzo przystępne. Ile kosztują poszczególne formaty?

Druk kalendarzy biurkowych

Kalendarz biurkowy

Kalendarze w formie piramidki cieszą się dużą popularnością. Zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Stanowią więc praktyczny gadżet, który urozmaici wystrój miejsca pracy. Druk kalendarzy biurkowych nie wymaga dużych nakładów finansowych. Cena zależy od zamówionego nakładu, a im większa ilość, tym mniejszy koszt realizacji. Za druk kalendarzy biurkowych zapłacisz ok.124 zł przy zakupie 10 szt.

Druk kalendarzy ściennych

Wśród najbardziej uniwersalnych formatów można wymienić kalendarz ścienny. Sprawdzi się w każdym domu i firmie, dlatego będzie doskonałym upominkiem dla klientów. Zanim zlecisz druk kalendarzy ściennych, możesz je spersonalizować tak, aby stanowiły wizytówkę Twojej działalności. W górnej części mają sporo pola do wykorzystania, gdzie możesz użyć np. zdjęcia prezentującego zespół Twoich pracowników. Za druk kalendarzy ściennych w nakładzie 10 szt. zapłacisz ok.124 zł.

Druk kalendarzy trójdzielnych

Atrakcyjną formą charakteryzują się kalendarze trójdzielne, które na jednej stronie prezentują 3 kolejne miesiące. Są czytelne i ułatwiają organizację czasu, dlatego warto w nie zainwestować. Druk kalendarzy trójdzielnych możesz dostosować do własnych preferencji, wybierając np. projekt okładki lub kolor okienka. Koszt realizacji zamówienia w nakładzie 10 szt. to ok. 160 zł.

Druk kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe to jedne z tych gadżetów, które przydadzą się każdemu. Można w nich robić notatki i zapisywać najważniejsze daty. Można je mieć zawsze przy sobie, co zwiększa zasięg reklamowy. Zlecając druk kalendarzy, zwróć więc uwagę na to, aby okładka w czytelny i atrakcyjny sposób eksponowała dane Twojej firmy. Ile zapłacisz za takie gadżety? Ceny w drukarni kalendarzy rozpoczynają się już od 288 zł za wykonanie 10 szt.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

16:05 23-10-2020