Idealne lektury na długie, chłodne wieczory!

Dni stają się coraz krótsze, a wieczory coraz dłuższe! To sprawia, że zaczynamy szukać zajęć, które pomogą nam przetrwać ten trudny czas. Książka i gorąca herbata lub kakao to idealny duet! Z pewnością się rozgrzejemy i odbędziemy podróż do zupełnie innego świata. To sprawi, że jesienno-zimowy okres minie nam bardzo szybko, a chwilowa chandra będzie nam całkiem obca.

kultura 10:33 04-11-20194 7

Nie musimy wydawać majątku na nowe książki, wystarczy je kupić np. w antykwariacie internetowym Tezeusz. To doskonałe miejsce na znalezienie ciekawych pozycji do poszerzenia naszej kolekcji. A jakie książki świetnie sprawdzą się w czasie długich, chłodnych wieczorów?

„Ślepnąc od świateł” Jakub Żulczyk

„Ślepnąc od świateł” to prawdziwy hit, który zdobywa coraz większe grono fanów. Popularność zdobyła nie tylko książka, ale również serial o tym samym tytule. W czym tkwi sukces tej historii? To doskonały sposób, żeby poznać nocne, zakazane życie miasta. Główny bohater to handlarz narkotyków, który w dzień śpi, a po zmroku przemierza ulice Warszawy. Towarzyszymy mu w czasie tych eskapad i możemy się przekonać, że po kokainę sięgają nie tylko uliczni menele, ale przede wszystkim elity. Nocne życie Warszawy często kusi, ale czy faktycznie warto wchodzić w ten świat? Przekonamy się w trakcie lektury!

„#To o nas” Piotr C.

Pamiętacie jeszcze „Pokolenie Ikea”? To historia, która cieszyła się ogromną popularnością, ale też zbulwersowała wiele osób. Świat przedstawiony przez Piotra C. szokował, a nawet przerażał. Autor bestsellerowej powieści powrócił z kolejną książką. Czy świat, który pojawi się w „#To o nas” będzie równie przerażający jak ten poznany w „Pokoleniu Ikea”? A może tym razem relacje współczesnych 30-latków nas zaskoczą? Wystarczy sięgnąć po książkę, aby się tego dowiedzieć!

„Harry Potter i Kamień Filozoficzny” J. K. Rowling

A może tak sięgnąć po dawny bestseller? Harry Potter to chyba najpopularniejsza książka wśród współczesnych 30-latków. Każdy z nich przynajmniej raz miał kontakt z tą historią i przeniósł się do świata magii. Jesteś jedną z nielicznych osób, która nie czytała książek? Jesienne i zimowe wieczory to idealny moment, aby to nadrobić zaległości. Magiczny świat sprawi, że chłodne noce staną się zdecydowanie piękniejsze. Natomiast towarzystwo niesfornych czarodziejów sprawi radość osobom w każdym wieku. 

„Dziewczyny z Dubaju” Piotr Krysiak

Często obserwujemy kobiety, które mogą sobie pozwolić na zakup wszystkiego. Zazdrościmy im najmodniejszych ubrań, luksusowej biżuterii, drogich samochodów, pięknych domów, czy egzotycznych podróży. Jednak czy naprawdę warto? Dziewczyny z Dubaju pokazuje kulisy świata luksusowych prostytutek, które świadczą swoje usługi najbogatszym biznesmenom, a nawet szejkom. Wśród nich są znane modelki, celebrytki, artystki, a także finalistki konkursów piękności. Dlatego warto przeczytać książkę i następnym razem warto się zastanowić, czy faktycznie mamy im czego zazdrościć. Czy dobra materialne są warte takiego życia? Każdy z nas odpowie sobie sam!

MATERIAŁ PARTNERSKI

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

10:33 04-11-2019