Hotel Węgierki – połączenie tradycji z nowoczesnością

Hotel Węgierki zaprasza wszystkich, którzy kochają piękne wnętrza i pyszną kuchnię.

gospodarka 11:57 09-10-20180 0

Hotel Węgierki to obiekt idealnie dostosowany do potrzeb biznesowych, turystycznych i imprezowych. Bryła budynku, idealnie wpisana w wiejski krajobraz, kryje w sobie nowoczesne centrum noclegowe, bankietowe i konferencyjne oraz klimatyczną restaurację.

Hotel jest położony przy drodze krajowej nr 92. Dojazd z Wrześni zajmuje około 12 minut. Można tu dotrzeć bezpieczną drogą rowerową.

Hotel posiada 34 miejsca noclegowe w 20 pokojach o powierzchniach od 12,5 m² do 23 m² (jeden z nich jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych). Każdy z pokoi wyposażony jest w łóżko, szafę, biurko, telewizor i łazienkę z prysznicem. W części hotelowej znajduje się winda ułatwiająca poruszanie się po obiekcie z bagażami, sala telewizyjna oraz sala konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 99 m². Sala ta pomieści około 30 osób i jest wyposażona w sprzęt ułatwiający prowadzenie prezentacji (rzutnik, ekran, flipcharty, wskaźnik, mikrofon, nagłośnienie).

Na parterze budynku znajdują się dwie klimatyzowane sale bankietowo-konferencyjne. Większa, o powierzchni ponad 425 m², jest przeznaczona na przyjęcie około 160 osób. Mniejsza, o powierzchni 180 m², pomieści 70 osób.

Hotel Węgierki to także restauracja dysponujące 52 miejscami wewnątrz i 24 miejscami na zewnątrz, na tarasie. W przyjemnej atmosferze można tu zjeść smaczne i świeże posiłki.

Restauracja serwuje dania z kuchni polskiej i włoskiej w nowoczesnym wydaniu. Szef kuchni poleca kaczkę w sous-vide z sosem malinowym podawaną z selerowym purée, makarony, ryby, burgera, a także przystawki (np. topas z kaszanki) czy desery – specjalność to sernik na ciepło z malinami.

Klimat restauracji tworzą wnętrza, w których naturalne, tradycyjne materiały łączą się idealnie z nowoczesnymi elementami ze szkła i metalu. Całości dopełniają kolorowe obrazy na ścianach oraz wygodne kanapy i fotele.

Przy budynku jest parking na 64 miejsca parkingowe, w tym 3 przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

11:57 09-10-2018