HBW Plaża Witkowa już wkrótce! Na kibiców czekają emocje sportowe i specjalne atrakcje

23 lipca odbędzie się czwarta edycja Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej „Plaża Witkowa”. W turnieju przy kompleksie Orlik w Witkowie udział wezmą 24 pary męskie z całej Polski.

siatkówka 16:07 27-06-20170 0

W przedostatnią niedzielę lipca na boiskach w Witkowie będziemy mogli podziwiać 24 męskie pary z całej Polski. Uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 9.00. Udział w turnieju potwierdziły drużyny z czołówki polskiego beach volleya. Są to wielokrotni medaliści turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski oraz finałów Mistrzostw Polski.
Zawodnicy w ramach pakietów startowych otrzymają koszulki turniejowe. Główni aktorzy wydarzenia będą walczyli o nagrody finansowe oraz rzeczowe, pula nagród wynosi 4000 zł!

Poza meczami organizator oraz sponsorzy zaplanowali także atrakcje dla kibiców w każdym wieku. Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”, a głównymi partnerami zostały firmy HBW Mrówka Witkowo oraz Healthy Food Września.
Więcej informacji znajduje się na Facebooku oraz na stronie turnieju. Zapraszamy wszystkich 23 lipca do Witkowa, zawodników oraz kibiców!

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

16:07 27-06-2017