Halówka wchodzi w decydującą fazę

W miniony weekend rozegrano kolejne mecze rundy rewanżowej ligi halowej w Pyzdrach. W sobotę oba mecze zakończyły się walkowerem.

rekreacja 18:10 11-02-20190 0

Mecze rozegrane w niedzielę to zdecydowane zwycięstwa faworytów rozgrywek.

Wyniki meczów:

3. kolejka rundy rewanżowej

Sodkiewicz Elewacje - Gierłatowo 5:0

Orły PWZ - Masters 0:5

4. kolejka rundy rewanżowej

Masters - Jóżwiak Materiały Budowlane 2:5

Energosieć Pyzdry - Gierłatowo 10:1

Orły PWZ - Sodkiewicz Elewacje 6:23

Tabela

1. Sodkiewicz Elewacje 18 58:21

2. Energosieć Pyzdry 15 54:27

3. Jóżwiak Materiały Budowlane 15 42:25

4. Masters 15 43:32

5. Gierłatowo 9 35:36

6. Orły PWZ 0 23:86

Klasyfikacja najlepszy strzelec:

-Sodkiewicz Bartłomiej (Sodkiewicz Elewacje) - 22

-Zieliński Igor (Energosieć Pyzdry) -17

-Miśkowiak Marcin (Gierłatowo) - 16

-Hejna Szymon (Masters) - 13

-Jarecki Tomasz (Jóźwiak Mat.Bud.) - 11

-Szwat Damian (Masters) - 9

-Markiewicz Patryk (Energosieć Pyzdry) -9

-Dowbusz Patryk (Sodkiewicz Elewacje) - 8

-Pawłowski Krzysztof (Energosieć Pyzdry) - 7

-Sokowicz Wiktor (Orły PWZ) - 7

-Knopkiewicz Dariusz (Gierłatowo) - 6

-Klamecki Adam (Orły PWZ) - 6

-Jóźwiak Kamil (Jóźwiak.Mat.Bud.) - 6

-Tycjan Markiewicz (Energosieć Pyzdry) - 5

-Łuczyk Szymon (Sodkiewicz Elewacje) - 5

-Dowbusz Piotr (Sodkiewicz Elewacje) - 5

-Ceglewski Kamil (Jóźwiak Mat.Bud.) - 4

-Lorencki Michał (Jóźwiak Mat.Bud.) - 4

-Bytner Krzysztof (Gierłatowo ) - 4

-Damian Tonder (Gierłatowo) - 4

-Lasecki Mateusz (Orły PWZ) - 4

-Radosław Szefer (Masters)- 4

-Buczkowski Patryk (Masters) - 3

-Jóźwiak Jakub (Jóźwiak Mat.Bud.) - 3

-Adamczak Mariusz (Jóźwiak Mat.Bud.) - 3

-Rogowicz Kuba (Sodkiewicz Elewacje) - 3

-Garbaciak Damian (Energosieć Pyzdry) - 3

-Kruczkowski Łukasz (Sodkiewicz Elewacje) - 3

Pary rundy rewanżowej ligi halowej

17 luty (niedziela)

16.30. Jóżwiak Materiały Budowlane – Sodkiewicz Elewacje

17.15. Energosieć Pyzdry – Orły PWZ

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

18:10 11-02-2019