Gwiazdy dla Zakątka Weteranów. Wpadnij na Harcerską po wejściówkę na spektakl!

Krystyna Podleska, czyli Ola z kultowego filmu „Miś”, zbiera pieniądze dla Zakątka Weteranów.

Pomagamy 11:09 12-03-20191 0

24 marca we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbędzie się spektakl „Mój boski rozwód”. To monodram Krystyny Podleskiej w reżyserii Jerzego Gruzy. Autorką sztuki jest Geraldine Aron, a za polski przekład tekstu „My Brilliant Divorce” odpowiadają Krystyna Podlewska i Anna Wołek. Scenografię przygotował Wojciech Stefaniak.

Aby zdobyć wejściówkę na spektakl, należy wrzucić darowiznę do jednej z puszek, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie „Zakątek Weteranów”, które buduje w Gierłatowie pod Neklą przytulisko dla psów i koni – weteranów, które pracowały w służbach mundurowych na terenie całego kraju. Pamiętajmy jednak, że to nagrodą za darowiznę jest wejściówka na spektakl, a gwiazdy napracowały się nad wydarzeniem, więc byłoby dobrze, żeby zysk odzwierciedlił ich wysiłki. Stąd nasza mała sugestia, by datki zaczynały się od 20 zł.

Ponieważ „Wiadomości Wrzesińskie” zostały patronem medialnym oraz partnerem tego wydarzenia, jedna z puszek wystawiona została w naszej redakcji.

– Dzięki werwie, temperamentowi oraz nieprzeciętnemu talentowi komicznemu Krystyny Podelskiej, znakomitej reżyserii Jerzego Gruzy oraz mądrej i dowcipnej treści sztuki Geraldine Aron spektakl ten wywołuje u widza zawsze żywą reakcję, ani na chwilę nie pozwoli oderwać uwagi od sceny! Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia – deklaruje ekipa Zakątka.

Puszki, do których można wrzucać darowiznę na rzecz Zakątka Weteranów, aby zdobyć wejściówkę na spektakl, znajdują się w siedzibach:

* Wiadomości Wrzesińskich we Września przy ul. Harcerska 19

* Wrzesińskiego Ośrodka Kultury we Września przy ul. Kościuszki 21

* Dworu Podstolice w Podstolicach przy ul. Kasztanowej 50

* Stowarzyszenia „Zakątek Weteranów” w Gierłatowie 8a

Arleta Kretkowska z „Wiadomości Wrzesińskich” angażuje się w różne prozwierzęce akcje, m.in. zbiera podpisy pod petycją o wprowadzenie nieodpłatnej sterylizacji zwierząt w gminie Września. To właśnie od niej można odebrać wejściówki na spektakl. 

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

11:09 12-03-2019