Gumienny, rzetelna firma

Rzetelnych, słownych fachowców jest mało, są oblegani i nie mają czasu. Kiedy trzeba naprawić rzeczy istotne w codziennym funkcjonowaniu, robi się trudno.

Moim zdaniem 12:21 15-05-20209 34

Tak bywa, gdy pęknie rura doprowadzająca wodę do pieca grzewczego w budynku. Wchodząc nocą do gospodarczego pomieszczenia, brodząc w wodzie po kostki, człowiek się zastanawia nerwowo, od czego zacząć ratowanie sytuacji. Zdiagnozowanie przyczyny wycieku to połowa sukcesu. Potem trzeba znaleźć pomoc.

Dla niesłownych hydraulików, którzy obiecują, że przyjadą, a w czwartym dniu czekania i życia bez wody okazuje się, że nie przyjeżdżają i że przestali odbierać telefon, jest w piekle specjalne miejsce: siedzą na wąskiej półce nad kadzią z wrzątkiem. Przychodzi diabeł i obiecuje, że za chwilę wróci i ich zabierze. I wraca, i ich nie zabiera, tylko znowu obiecuje, że wróci.

W dramatycznych okolicznościach awarii okazuje się, że najstarsze firmy, z długimi tradycjami, ceniące swoją pracę, ale jednocześnie się do niej przykładające „ratują życie”. Mnie życie uratowała Firma Gumienny z Wrześni. I Natalia, która mnie do firmy skierowała. Dziękuję.

Hanna Mamzer

socjolog, prezes stowarzyszenia Czysta Nekla

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:21 15-05-2020