Górnik gromi Victę, a kibice rozmawiają o podwyżkach

Victoria przegrała drugi kolejny mecz sparingowy. W sobotę na boisku w Psarach Polskich ponownie dała sobie strzelić trzy gole, tym razem górnikom z Konina.

piłka nożna 11:08 22-07-20180 33

W przerwie mecz, przy rezultacie bezbramkowym, trener Czesław Jakołcewicz przekonywał: - Do początku rozgrywek mamy jeszcze dwa tygodnie. Wynik w tym meczu mnie nie interesuje.

Wynik faktycznie w takich meczach nie ma wielkiego znaczeni. Inaczej jest już z grą, a ta pozostawiała jeszcze sporo do życzenia. W pierwszej odsłonie wrześnianie mogli zdobyć gola za sprawą uderzenia głową Jacka Kopaniarza. Futbolówka wylądowała jednak na słupku. Po zmianie stron nasi piłkarze nie stworzyli sobie już tak klarownej sytuacji, a sami - za sprawą niezdecydowania linii obronnych - podarowali trzy bramki gościom.

Tematem numer jeden rozmów kibiców nie była sama gra, a podwyżka biletów na najbliższy sezon. Fani Victorii będą musieli wysupłać dyszkę, aby obejrzeć mecz. Za darmo nie wejdą już kobiety (5 zł), tyle samo zapłacą młodzi kibice od 12 do 18 lat. Nie trzeba dodawać, że zainteresowanym ta podwyżka się nie spodobała. Delikatnie mówiąc.

Victoria Września - Górnik Konin 0:3 (0:0)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

11:08 22-07-20180 33