Głosuję na Trzaskowskiego, nie tylko dlatego, że zna angielski lepiej niż Duda

Żaden polityk, żaden prezydent, żaden rząd nie zlikwiduje 500+, 13. emerytury czy 300+ na wyprawkę szkolną. Już sama próba odebrania Polakom tego, co dostali od aktualnie rządzących, byłaby politycznym samobójstwem. 

Moim zdaniem 13:23 09-07-202036 53

Takiego śmiałka ludzie wywieźliby na taczkach. Dlatego, Drodzy Państwo, nie bójcie się głosować na Rafała Trzaskowskiego, on Wam niczego nie odbierze! A może jeszcze coś dorzuci? Kiedyś mówiło się o „zdobyczach ludzi pracy”, których nikt i nigdy ludziom nie odbierze. Z tymi świadczeniami socjalnymi, jakie mamy teraz, jest tak samo: żadna przyszła ekipa rządząca nie odważy się ich zabrać. Września jest podzielona pół na pół – i Duda, i Trzaskowski mają swoich zwolenników. 

Tak zwane twarde elektoraty od dawna wiedzą, jak zagłosują, więc nie o nich toczy się gra. Chodzi o niezdecydowanych. Ja zagłosuję na Trzaskowskiego, ale szanuję też wyborców Dudy. Proszę tylko o nieużywanie argumentu w stylu: głosuję na Dudę, bo oni dają mi pieniądze. Trzaskowski da tyle samo albo i więcej, a do tego... naprawdę zna angielski. 

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

13:23 09-07-2020