Zapamiętajcie te nazwiska! Oto największe sportowe talenty powiatu!

W piątek 20 kwietnia w siedzibie "Wiadomości Wrzesińskich" odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu na Sportowe Talenty Roku 2017 i wręczenie nagród.

plebiscyt 19:35 20-04-20180 0

W porozumieniu z lokalnymi klubami i trenerami wybraliśmy zawodników, którzy rokują wielkie nadzieje na przyszłość. Później liczyły się już tylko Wasze głosy.

Dziś, po miesiącu, wiadomo już, że Sportowym Talentem Roku 2017 został Bartosz Kowalski, lekkoatleta ULKS Orkan Września, uczeń Gimnazjum w Orzechowie, skoczek wzwyż, ale też siatkarz plażowy. Bartosz jest złotym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików w Białej Podlaskiej, gdzie był blisko rekordów kraju.

Drugie miejsce zajął Bartosz Trzebiatowski, piłkarz ze Szkółki Waldemara Przysiudy, a trzecie – Klaudiusz Bandulik, karateka z Wrzesińskiego Klubu Karate.

Do finału plebiscytu zakwalifikowali się także: Karina Szymańska, Łukasz Wiśniewski, Mikołaj Czajczyński, Hubert Bartkowski, Jakub Kupś, Patryk Ligocki i Karol Kostrzewa.

Dziękujemy naszym sponsorom, którzy ufundowali m.in. wysokiej klasy sprzęt elektroniczny i wszystkim, którzy oddawali swoje głosy. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. Liczymy, że nasz plebiscyt da im motywację potrzebną do rozwoju i jeszcze większych sukcesów.

Więcej o wyróżnionych sportowcach i całej gali będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "WW".

Thumb marusia

Masza Lachowska

19:35 20-04-20180 0