Fotograficzny konkurs dla motocyklistów. Do wygrania bon na 200 zł!

Słoneczna pogoda, ciepły powiew wiatru, przyjemny warkot silnika i upragnione poczucie wolności. Do tego zaplanowana bądź spontaniczna trasa do przebycia. Brzmi znajomo? Każda wyprawa motocyklowa zaczyna się zazwyczaj w ten sposób.

rekreacja 16:14 18-04-20180 1

Jednak później każdy wypad wygląda już inaczej. Jak? Oto jest pytanie, które wymaga fotograficznej odpowiedzi! Podzielcie się z nami zdjęciem z Waszej najciekawszej motocyklowej podróży!

Na autora najlepszej fotki czeka nagroda w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w salonie Motoklinika we Wrześni. Konkurs odbywa się TUTAJ (na naszym facebookowym fanpage’u).

Zachęcamy wszystkich do lajkowania zdjęć – pomóżcie jurorom podjąć właściwą decyzję! Na fotki czekamy do przyszłej środy 25 kwietnia. Wyniki ogłosimy w piątek 27 kwietnia. Regulamin konkursu dostępny poniżej. Zapraszamy do zabawy!

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Kropka Śliwczyńscy, ul. Kaliska 1 D, 62-300 Września, jako „Wiadomości Wrzesińskie”.

2. Temat konkursu: NAJCIEKAWSZA FOTKA Z WYPRAWY MOTOCYKLOWEJ

3. Czas trwania konkursu: od 18 do 25 kwietnia 2018 r.

4. Konkurs jest skierowany do motocyklistek i motocyklistów z powiatu wrzesińskiego i okolic. Każdy Uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie poprzez udostępnienie na profilu „Wiadomości Wrzesińskich" na Facebooku pod postem konkursowym z dnia 18.04.2018 r.

5. Zgłoszenia będą przyjmowane od 18 do 25 kwietnia br. Zdjęcia nadesłane po terminie nie będą podlegały ocenie.

6. Laureat konkursu otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w salonie Motoklinika we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej 12 A w terminie wskazanym przez Organizatora w dniu ogłoszenia wyników.

7. Jury ma prawo do wytypowania dodatkowych wyróżnień.

8. Wyniki konkursu oraz zwycięskie zdjęcie zostaną przedstawione 27 kwietnia br. na profilu „Wiadomości Wrzesińskich” na Facebooku, na łamach tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie” oraz na portalu Wrzesnia.info.pl.

9. Wyróżnione osoby zostaną poinformowane o tym fakcie za pomocą komentarza na Facebooku.

10. Przekazując zdjęcie na konkurs Uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na publikację zdjęcia konkursowego na profilu „Wiadomości Wrzesińskich” na Facebooku, na łamach tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie” oraz na portalu Wrzesnia.info.pl.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu i odstąpienia od organizowania konkursu bez konieczności podawania przyczyny.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

16:14 18-04-20180 1