EraTech na targach Plastpol. Produkty wrzesińskiej firmy doceniane nie tylko w Polsce

Firma EraTech zdobywa coraz większą popularność w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Produktami wrzesińskiego producenta interesują się przedsiębiorcy z Europy Zachodniej i Tajwanu.

gospodarka 14:54 28-10-20202 0

W październiku EraTech wzięła udział w targach PLASTPOL w Kielcach. To ważne branżowe spotkanie, podczas którego swoje rozwiązania prezentują firmy z całego świata.

Targi w Kielcach odbyły się pomimo trudnej sytuacji epidemicznej. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zadbali o reżim sanitarny i bezpieczeństwo zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Na tegorocznym PLASTPOLU obecnych było 147 firm z 12 krajów. EraTech pokazywała nowy typ maszyny ERA6000, która jest dedykowana do pojemników o dużych pojemnościach –  od 5 l do 30 l.

Warto dodać, że w tym roku firma wystawiała także swoje maszyny podczas targów Interplastica w Rosji.

EraTech jest wiodącym polskim producentem butelczarek i linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od 2004 roku specjalizuje się w technologii wytłaczania z rozdmuchem. Butelczarki firmy EraTech sprzedawane są z powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też na rynkach zagranicznych. Ostatnio pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią cieszą się one jeszcze większym zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim z nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Firma dużo inwestuje w rozwój produktów i automatyzację procesów.

Wszystko to sprawiło, że klienci, którzy dotychczas poszukiwali maszyn w Europie Zachodniej czy Tajwanie, zainteresowali się polskim producentem. Należy również podkreślić, że coraz więcej firm z Europy Zachodniej jest chętnych zakupić maszyny właśnie z wrzesińskiego zakładu.

ARTYKUŁ PARTNERSKI

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

14:54 28-10-2020