Ekipa programu „Alarm!” w redakcji „WW”. Na tapecie „układ wrzesiński”

Dziś (w piątek 19 lipca) w naszej redakcji nagrywana była rozmowa, która zostanie wyemitowana w programie „Alarm!” na antenie Telewizji Polskiej.

aktualności 11:33 19-07-20198 27

„Alarm!” to czołowy reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. „Kiedy krzywdzeni są ludzie, a urzędnicy żonglują ludzkim losem, gdy w sądach nie można znaleźć sprawiedliwości, wtedy do akcji wkraczają reporterzy „Alarmu!” – czytamy na stronie programu.

Obecnie ekipa „Alarmu!” zajmuje się sytuacją mieszkańców Kawęczyna i Marzenina, którzy już od lat narzekają na sąsiedztwo ferm norek należących do Rajmunda Gąsiorka. Dodatkowo inwestor planuje jeszcze uruchomić tam wielką fermę drobiu.

Łukasz Różański

O wszystkim tym, w rozmowie z Dariuszem Nowakowskim (na zdjęciu głównym), mówił Łukasz Różański z naszej redakcji. Dziennikarz TVP pytał także o tzw. „układ wrzesiński”, czyli powiązania pomiędzy biznesmenami a władzą.

Oczywiście ekipa programu wybrała się również na rozmowy z samymi włodarzami oraz z mieszkańcami Kawęczyna i inwestorem. Nie znamy jeszcze dokładnej daty emisji programu, ale na pewno nastąpi to w najbliższym czasie.

Ekipa przy pracy

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:33 19-07-2019