Dziś ostatni dzień Kawiarni Klimatycznej. Zabawa do ostatniego klienta!

Z końcem lipca niestety zamyka się Kawiarnia Klimatyczna we Wrześni. To jednak nie koniec przygody właścicielki ze zdrowymi wypiekami.

aktualności 14:40 31-07-2018 19

Klimatyczna, podobnie jak „Wiadomości Wrzesińskie”, żegna się z budynkiem przy ul. Kaliskiej 1D. Kawiarnia działała zaledwie rok, ale w tym czasie zdążyła wyrobić sobie doskonałą opinię, zyskując wielu wiernych klientów.

Było to jedyne miejsce we Wrześni ze specjalnymi zdrowymi wypiekami dla wymagających. Można tam było zjeść m.in. ciasta bez glutenu, cukru, mleka lub jajek. Dodatkowo menu nie było stałe, więc każda wizyta wiązała się z niespodziankami.

Wtorek 31 lipca to ostatni dzień działalności kawiarni. Z tej okazji na ogródku lokalu pojawił się DJ i drink bar. Zabawa będzie trwać do ostatniego klienta. – Odwiedźcie nas ostatni i dajcie nam dużo pozytywnej energii na przyszłość! – zaapelowała na Facebooku Katarzyna Maj, która założyła lokal razem z mężem Adamem.

Młoda wrześnianka przyznaje, że w ostatnim czasie jest przez wielu namawiana do kontynuowania działalności w innym miejscu. I choć taka decyzja jeszcze nie zapadła, to szefowa Klimatycznej chętnie będzie się dzielić swoimi przepisami na wypieki pod stałym numerem telefonu: 697 642 008.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

14:40 31-07-2018 19