Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński kolejnym gościem klubów Gazety Polskiej

28 listopada o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Wrzesińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kilińskiego odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim, na którym będzie promował dwie najnowsze książki: „Ksiądz” i „Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego”.

aktualności 10:42 25-11-2017 26

Organizatorami spotkania są Kluby Gazety Polskiej z Wrześni i Miłosławia.

- Podczas spotkania dołączamy się do akcji zbierania nakrętek od butelek na pomoc dla chorego Kubusia Tobolskiego – informuje nas Krzysztof Konieczka, szef Klubu Gazety Polskiej w Miłosławiu.

Wojciech Sumliński, to dziennikarz śledczy, który publikował m. in.: w „Gazecie Polskiej”, „Życiu” i „Wproście”, autor cyklicznego programu telewizyjnego „Oblicza prawdy” emitowanego w TVP.

W 2008 roku prokuratura przedstawiła mu zarzuty płatnej protekcji związane z rzekomym oferowaniem oficerowi WSI pozytywnej weryfikacji za pieniądze. Został aresztowany, w związku z czym próbował popełnić samobójstwo. Prawomocnie uniewinniony we wrześniu 2016.

Autor kilku bestsellerów książkowych. W 2015 roku promował w Pyzdrach książkę „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”.

Ankieta

Czy czytałaś/czytałeś, którąś z książek Wojciecha Sumlińskiego?

Thumb ww biernat

Filip Biernat

10:42 25-11-2017 26