Dzień otwarty w ARiMR. Urzędnicy pomogą rolnikom w wypełnieniu eWnioskuPlus na dopłaty bezpośrednie

5 kwietnia w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrześni będzie dniem otwartym dla rolników. Poświęcony zostanie na konsultacje w zakresie wypełniania eWnioskuPlus.

rolnictwo 11:24 03-04-20180 1

Wnioski o dopłaty bezpośrednie klienci agencji muszą od tego roku wypełniają tylko i wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus. W związku z tym, że to nowość urzędnicy proponują dodatkową pomoc

5 kwietnia od godz. 7.30 do 15.30 został zaplanowany jako dzień otwarty, podczas którego zostaną przeprowadzone konsultacje dotyczące eWnioskuPlus.

W czwartek będzie można założyć konto, poznać nową aplikację i przygotować się do złożenia eWniosku. Pracownicy ARiMR odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Ankieta

Czy Twoim zdaniem czy składanie wniosków o dopłaty bezpośrednie przez aplikację eWniosekPlus ułatwia pracę rolnikom?

Przypomnijmy, że termin składania wniosków trwa 15 marca do 15 maja bieżącego roku. Rolnicy, którzy złożą wnioski po tym terminie, ale nie później niż do 11 czerwca br., będą mieli obniżone należne im płatności o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia. Zmiany do już złożonego wniosku można składać bez żadnych sankcji finansowych do 1 czerwca.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

11:24 03-04-2018