W pierwszej lidze wobec pauzy Materiałów Budowlanych Andrzejewski stworzyła się szansa dla Master Sport i Ignasiak Sport na to, aby zrównać się z liderem punktami. Swoją szansę wykorzystali tylko gracze Ignasiak Sport.

piłka nożna 21:13 23-12-20180 0

I liga, kolejka VI

Fundamenty - Master Sport 4:4 (2:1)

Przed spotkaniem wydawało się, że gracze Master Sport pewnie zainkasują komplet punktów. Boiskowa rzeczywistość okazała się jednak całkiem inna. Już po upływie kilkunastu sekund meczu celne trafienie Krzysztofa Kozłowskiego pozwoliło Fundamentom objąć prowadzenie. Dopiero w 10. min Bartłomiejowi Figasowi udało się doprowadzić do wyrównania. Ostatnie słowo w pierwszej połowie należało jednak do Fundamentów. Na kilka sekund przed jej zakończeniem gola na 2:1 zdobył Mikołaj Plichta.

Po przerwie walka na parkiecie rozgorzała na nowo. W poprzeczkę bramki Fundamentów trafił Filip Janiszewski, a dwukrotnie pojedynek sam na sam z bramkarzem Master Sport przegrał Jakub Długosz. W 22. min. rozgrywając znakomite spotkanie Figas ponownie doprowadził do remisu. Ten sam zawodnik trzy minuty później po raz pierwszy dał prowadzenie Master Sport w tym meczu. Gracze Fundamentów nie zamierzali się poddawać zdobywając gola na 3:3 za sprawą trafienia Kozłowskiego. Ostatnia minuta meczu okazała się niezwykle emocjonująca. Najpierw po błyskawicznej kontrze Fundamentów i bramce zdobytej przez Długosza wydawało się, że pojedynek zakończy się sensacyjnym wynikiem. Natychmiastowy gol Janiszewskiego na 4:4 podniósł jeszcze emocje. Na koniec nerwy graczom obu drużyn mocno nadszarpnął sędzia, który dwukrotnie cofając grę po rozpoczęciu jej ze środka boiska zmarnował ostanie sekundy meczu.

W pierwszym meczu wieczoru gracze Capri Lucca pewnie 7:2 pokonali BOB Invest, a w pojedynku zamykającym tegoroczne rozgrywki Ignasiak Sport 3:0 uporał się z Izo-Expert.

Capri Lucca - BOB Invest 7:2

Izo-Expert - Ignasiak Sport 0:3

II liga, kolejka VIII

W drugiej lidze, podobnie jak to miało miejsce i w pierwszej lidze, zestaw par z góry wskazywał zdecydowanego faworyta. Tutaj też doszło do niespodzianki. Techpak przegrał z drużyną Letniaprzygoda.eu, zespołem, który dotychczas zgromadziła na swoim koncie tylko dwa punkty.

Intercars Września - APP 6:2

Letniaprzygoda.eu – Techpak 3:1

Marzenin – Drinkshop 6:1

Motoklinika - DHL Września 3:0

21:13 23-12-20180 0