Dwie drużyny wycofały się z rozgrywek pyzdrskiej halówki

W sobotę i niedzielę zostały rozegrane mecze rundy rewanżowej Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pyzdr.

rekreacja 15:52 05-02-20191 1

Z powodu braków kadrowych z rozgrywek wycofały się drużyny Ferma Szafarek i Snow Kids.

Wyniki 8. kolejki rundy rewanżowej

Masters - Energosieć Pyzdry 4:5

Orły PWZ - Gierłatowo 2:11

Tabela

1. Energosieć Pyzdry 12 44:26

2. Sodkiewicz Elewacje 12 30:15

3. Masters 12 33:22

4. Jóźwiak Materiały Budowlane 9 29:21

5. Gierłatowo 6 30:33

6. Orły PWZ 0 17:63

Wyniki 9. kolejki rundy rewanżowej

Masters - Gierłatowo 3:5

Orły PWZ - Jóźwiak Materiały Budowlane 2:8

Tabela

1. Energosieć Pyzdry 12 44:26

2. Sodkiewicz Elewacje 12 30:15

3. Jóźwiak Materiały Budowlane 12 37:23

4. Masters 12 36:27

5. Gierłatowo 9 35:36

6. Orły PWZ 0 17:63

Klasyfikacja najlepszy strzelec:

- Miśkowiak Marcin (Gierłatowo) -16

- Zieliński Igor (Energosieć Pyzdry) -13

- Hejna Szymon (Masters) -12

- Jarecki Tomasz (Jóźwiak Mat.Bud.) -9

- Szwarc Damian (Masters) -8

- Pawłowski Krzysztof (Energosieć Pyzdry) - 7

- Markiewicz Patryk (Energosieć Pyzdry) - 7

- Knopkiewicz Dariusz (Gierłatowo) - 6

- Klamecki Adam (Orły P.W.Z.) - 6

- Sodkiewicz Bartłomiej (Sodkiewicz Elewacje) - 5

- Dowbusz Patryk (Sodkiewicz Elewacje) - 5

- Dowbusz Piotr (Sodkiewicz Elewacje) - 5

- Jóźwiak Kamil (Jóźwiak.Mat.Bud.) - 5

- Lorencki Michał (Jóźwiak Mat.Bud.) -4

- Bytner Krzysztof (Gierłatowo ) -4

- Łuczyk Szymon (Sodkiewicz Elewacje) -4

- Damian Tonder (Gierłatowo) -4

- Lasecki Mateusz (Orły PWZ) -4

- Radosław Szefer(Masters)-4

- Sokowicz Wiktor (Orły PWZ) -4

- Buczkowski Patryk (Masters) -3

- Jóźwiak Jakub (Jóźwiak Mat.Bud.) -3

- Adamczak Mariusz (Jóźwiak Mat.Bud.) -3

- Rogowicz Kuba (Sodkiewicz Elewacje) -3

- Garbaciak Damian (Energosieć Pyzdry) -3

- Kruczkowski Łukasz (Sodkiewicz Elewacje) -3

- Ceglewski Kamil (Jóźwiak Mat.Bud.) -3

Terminarz rozgrywek

9 luty (sobota)

16.30. Sodkiewicz Elewacje – Gierłatowo

17.15. Orły PWZ –Masters

10 luty (niedziela)

16.30. Jóźwiak Mat. Bud. – Masters

17.15. Energosieć Pyzdry – Gierłatowo

18.00. Orły PWZ – Sodkiewicz Elewacje

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

15:52 05-02-2019