Dom bez kota to głupota – więc w ten poniedziałek adoptuj Piątka

Co poniedziałek publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 23:55 24-09-2018 0

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Piątek

Kociak urodzony na początku maja. Zdrowy, odrobaczony, z kompletem szczepień, czeka na kastrację. Nie wybrzydza przy jedzeniu, ładnie korzysta z kuwety. Kot uniwersalny – świetnie odnajdzie się zarówno w domu z innymi kotami, jak i jako jedynak. To wielki gaduła, regularnie zagaduje do człowieka, odpowiada na pytania, jakby je rozumiał. Ponadto wszędzie go pełno, wciśnie się w każdy zakamarek. Jest ciekawski i uroczy. Ceni sobie towarzystwo człowieka, wręcz nie sposób zgonić go z kolan.  

Osoby zainteresowane adopcją Piątka prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku (link TUTAJ) lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku (link TUTAJ) lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski   1

Anna Tess Gołębiowska

23:55 24-09-2018 0