Dom bez kota to głupota – więc może Twój dom stanie się domem Maksia?

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 23:55 14-01-20190 0

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Maksio

Młody kocurek, urodził się w czerwcu 2018. Jest duży, mocno zbudowany, zapewne wyrośnie na okazałego kocura. Dzięki puchatemu futerku wydaje się jeszcze większy. Ma łagodny charakter, uwielbia zabawy z rodzeństwem. Z braćmi walczy, ale nad siostrą roztacza opiekę. Z człowiekiem chętnie bawi się wędką, poluje na światło laserka i myszki. Domaga się głaskania, a w nocy wtula się w człowieka. Nadaje się na dokocenie, może być też adoptowany w dwupaku z jednym z braci. Zaszczepiony i wykastrowany, nie jest typem jedynaka, nie miał kontaktu z dziećmi i z psami.

Osoby zainteresowane adopcją Maksia prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie tutaj).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:55 14-01-2019