Dom bez kota to głupota – Paksia i jej brat chętnie zamieszkają razem

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 23:03 18-02-20192 18

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Paksia

Urodziła się w czerwcu 2018 roku i wciąż zachowuje się jak typowy kociak. Łaknie zabawy, uwielbia harce. Nie boi się innych kotów, ale nie miała do tej pory do czynienia z psami ani z dziećmi. Lubi przebywać blisko człowieka i choć nie jest typowym kotem nakolankowym, w nocy chętnie gramoli się człowiekowi na brzuch. Ładnie korzysta z kuwety, z drapaków (poziomych i pionowych), jest zaszczepiona i wykastrowana. Obecnie przebywa w domu tymczasowym z matką i trzema braćmi. Szczególnie dobrze dogaduje się z Lillem; byłoby idealnie, gdyby trafili do adopcji jako dwupak, choć w razie czego Paksia nada się też na dokocenie. Lill jest nieco większy od siostry i znacznie odważniejszy. To typowy miziak: ładuje się na kolana i tryka, domagając się głaskania. Widać, że Paksia w jego towarzystwie czuje się lepiej niż solo. 

Osoby zainteresowane adopcją Paksi prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub mejla na adres: fabrykamruczenia@gmail.com.

Paksia i Lill, fot. Fabryka Mruczenia

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia piszemy więcej w artykule „Dla dobra mruczków. Wrześnianki pomagają kotom”.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:03 18-02-2019