Dom bez kota to głupota – może Sarabi ma trzy łapki, ale niczego jej nie brakuje

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 22:39 05-11-20180 2

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Sarabi

Jest zdrowa, odrobaczona, po komplecie szczepień i szuka domu. Prawdopodobnie urodziła się bez lewej tylnej kończyny, zamiast niej miała kikut, który został amputowany. Niepełnosprawność jednak w niczym jej nie przeszkadza - to radosna kotka z mnóstwem energii. Wszędzie chce wejść albo wskoczyć. Nie zawsze jej się udaje, więc jej przyszły opiekun musi liczyć się ze zrzuconym obrusem czy stłuczonymi kubkami. Sarabi wynagrodzi to kontaktowością - wita się z każdym domownikiem, gdy ten wraca do domu. Głośno mruczy i przymila się, a gdy zostaje sama, rozpacza. Uwielbia spać w łóżku z ludźmi. Jest spragniona kontaktu - układa się na kolanach, biega przy nogach. Wchodzi za człowiekiem nawet do WC.

Sarabi może znaleźć dom jako jedynaczka, ale wówczas musiałaby trafić do osoby, która poświęci jej naprawdę dużo czasu. Nie może być więc to ktoś, kto rzadko bywa z domu. Może jednak zamieszkać też z innym kotem, którego obecność osłodzi jej rozłąkę z ludźmi. Szuka domu bez małych dzieci.

Osoby zainteresowane adopcją Sarabi prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:39 05-11-2018