Dom bez kota to głupota – czy ktoś przygarnie Laylę?

Powracamy do publikowania na portalu Wrzesnia.info.pl wizerunków kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 23:59 27-05-20191 3

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Layla

To typowa jedynaczka – nie lubi towarzystwa innych kotów ani psów. Uwielbia za to towarzystwo człowieka. Przybiega na przywitanie, intensywnie przy tym przemawiając. Lubi też asystować przy codziennych czynnościach, szczególnie przy kąpieli. Sama wpycha się na kolana, domagając się przytulania i głaskania. Kiedy jednak ma dość czułości, potrafi to okazać. Noce przesypia, choć obowiązkowo na kołderce, blisko człowieka. Korzysta z kuwety, bardzo lubi mokrą karmę. Ma ok. 1,5 roku. Jest wysterylizowana i ma za sobą pierwsze szczepienie. Testy FIV/FeLV ujemne. Nie miała do tej pory kontaktu z dziećmi, więc nie wiadomo, czy będzie potrafiła się z nimi dogadać.

Osoby zainteresowane adopcją Layli prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub mejla na adres: fabrykamruczenia@gmail.com.

Layla, fot. Fabryka Mruczenia

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia piszemy więcej w artykule „Dla dobra mruczków. Wrześnianki pomagają kotom”.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

23:59 27-05-2019