Dom bez kota to głupota – Alfik chętnie Ci to udowodni

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 22:55 04-02-20190 0

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Alfik

To typ przywódcy stada. Bardzo aktywny, uwielbia gonitwy z braćmi i zapasy, ale nie pogardzi piłeczką, wędką czy laserkiem. Niemal nigdy nie ma dość zabawy... a kiedy się zmęczy, chętnie odpocznie wtulony w człowieka w jego łóżku. Alfik jest bardzo odważny, śmiało podchodzi do obcych osób, pierwszy obwąchuje nowe przedmioty w domu. W stałym domu powinien mieć kocie towarzystwo, żeby miał się z kim wyszaleć. Może być adoptowany razem z którymś z braci. Nie miał kontaktu z dziećmi ani z psami, więc nie wiadomo, czy by się z nimi dogadał.

Alfik jest wykastrowany, ma komplet szczepień, bez problemu korzysta z kuwety. Urodził się w czerwcu 2018.

Osoby zainteresowane adopcją Alfika prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie tutaj).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:55 04-02-2019